ПРО НАС

Green Way

Green Wey - це динамічно зростаюча компанія, ми працюємо з 2007 року. За цей час ми накопичили великий досвід і виконали великий обсяг робіт з озеленення, як приватного, так і міського озеленення.

Наша компанія пропонує повний комплекс послуг, по ландшафтному дизайну від консультації до реалізації, надаємо гарантію, адекватні ціни. Озеленяємо державні, і приватні об'єкти. Ми робимо собі рекламу, за рахунок професійного, індивідуального підходу до кожногот замовника, та якісному виконанню поставленої роботи.

Можемо надати звіт, наших виконаних об'єктів по Вашому бажанню. В нашій компанії працюють професіонали своєї справи. Ми завжди готові допомогти Вам в створенні, і реалізації проекту по благоустрою, та озелененню території, а також фітодизайну приміщення. Наші спеціалісти виконають не тільки стандартний перелік робіт по озелененню, але і специфічні роботи, необхідні для надійного вкладу коштів в озеленення ділянки. А саме: дослідженню грунтів, відомості залягання грунових вод, розробка та створення МАФ (альтанки, лавочки) вимощення садових доріжок, створення дитячих майданчиків.

Наша команда для правильного підтримання належного стану озелененої території, підбирає необхідний перелік робіт, матеріалів, засобів по догляду за ділянкою. Колектив Green Wey - це творчі, креативні, досвідчені спеціалісти соєї справи, які можуть зробити Ваші мрії реальністю. Ми зробимо так як Вам сподобається, будь який стиль ландшафтного дизайну на Вашій ділянці, та в інтерєрному озелененні.

Тому, ми завжди впевнені в пропонуванні наших послуг, і виконанні робіт.

Роман Данилюк

Дизайнер - озеленювач “Green Way”

Команда

Василь Тяжкун

старший Майстер з озеленення, сервіс

Тетяна Максимич

Ландшафтний дизайнер

Павло

Озеленювач

Партнери

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин