Коли обрізати дерева

Обрізка дерев раньою весною ( початок березня). Проводиться до початку сокоруху, коли мине небезпека сильних морозів. У березні обрізку починають з молодих зерняткових садів (яблуня, груша).
Весняна обрізка (кінець березеня – початок квітня). В березні обрізається велика частина культур, починаючи з більш молодих дерев, обрізаються зерняткові (яблуня, груша…) і кісточкові (черешня, вишня,абрикос…).
Обрізку і формування молодих дерев потрібно закінчувати до початку сокоруху, тому що обрізка в більш пізні терміни послаблює молоді рослини через втрату запасних поживних речовин, які є у гілках.
Пізньо-веняна обрізка дерев (травень-червень). Пізню обрізку дерев роблять під час і після цвітіння, іноді навіть в першій половині червня. Дорослі дерева можна обрізати і після початку сокоруху. Бажано обрізати в пізні терміни старі дерева, для обмеження розмірів крони, щоб послабити відновлювальні ростові процеси.
Літня обрізка плодових дерев. Проводиться на деяких плодових культурах, наприклад, на абрикосі. Така обрізка призводить до більш пізнього цвітіння у наступному році, що дозволяє уникнути втрати врожаю під час весняних заморозків.
Осіння обрізка плодових дерев і кущів. (Листопад) Обрізка дерев восени проводиться, як правило, з санітарною метою. Восени проводять обрізку старих дерев, яблуні і груші, а також восени обрізають кущі: смородини (чорна і червона, біла), агрусу, малини, тощо.

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин