Підживлення дерев

Як молоді, так і дорослі дерева вимагають особливого догляду. Після обрізки або під час формування бруньок їм потрібна величезна кількість корисних речовин, які допоможуть сформувати врожай і захистять дерево від хвороб. При підживленні плодових дерев добривами потрібно враховувати час дозрівання плодів (ранні, пізні). Восени. Під плодові дерева та кущі, що дають врожай в першій половині літа (черешня, вишня, абрикоси, ранні персики, та ін.) максимальну дозу добрив вносять восени (кін. листопада). При осінньому перекопуванні пристовбурового кола, вносять органічні та 50-70% фосфорно-калійних добрива.  Ці добрива повільно розчиняються в грунті і не вимиваються. Фосфорно – калійні добрива разом з органічними забезпечують повноцінне закладання квіткових бруньок на плодових деревах та, на майбутній врожай. Фосфор, необхідний для формування квіткових бруньок, подальшого розвитку зав'язі, підвищення якості плодів. Калій, підвищує зимостійкість, посухостійкість, сприяє кращому засвоєнню азоту з грунту і прискорює «доставку» поживних речовин до органів плодових дерев.

Весна. Навесні, при набуханні бруньок, плодове дерево підживляють 50% норми азотних добрив. Решту дози азоту додають разом з фосфорно-калійними добривами, підживляють плодові дерева після цвітіння або на початку масового зав'язування плодів, але не пізніше 3 декади травня.

Органічні добрива вкопуємо в пристовбурове коло біля стовбура. Дуже важливо не перегодувати рослину. Перегодовування рослини призведе до величезної маси гілок, а таке дерево є більш привабливим для шкідників, які будуть смакувати молодими соковитими пагонами. Ми можемо Вам з цим допомогти!!!

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин