Підживлення газону

Підживлення газону добривами необхідно як на бідних неродючих грунтах, використовуючи підгодівлю в якості джерела корисних елементів, потрібних для рослин, так і на багатих родючих грунтах. З метою додаткового розвитку трав’яної, кореневої системи, підвищення густини і підтримки таких якостей як:

– однорідне соковите, зелене забарвлення;
– підвищена трав’яна стійкість до затоптування;
– поява щільного шару дернини;
– ефектне відновлення трав’яного покриву після навантажень;
– трав’яна стійкість до різних захворювань;
– у період посухи залишають тільки що викошенну траву на газоні, що   зменшує випаровування вологи.

Необхідно купити добриво, що складається з калійних азотистих і фосфорних мікроелементів. Можливо, проводити цей захід в період усього часу росту трав. Частота підживлень має пряму залежність від зовнішнього стану газону.

Обов’язково підживлюють газон добривом після стрижки, одночасно з проведеним поливом. Ранньою весною удобрюють складом, що містять в більшому обсязі азотисті елементи, восени – фосфорні і калійні.

Найбільш прийнятний варіант придбати добрива в гранулах і просто розкидати їх в той часовий проміжок, коли виробляється зволоження грунту.

Зволоження грунту, мабуть, саме необхідна умова для сприятливого росту трави, як і всіх рослин. Особливо потребують поливі рослини, які ростуть на сипучих піщаних грунтах. Відбувається це, тому що природна волога (дощ) проходить, не затримуючись, крізь верхні шари грунту, а кореневі системи трав знаходяться саме в них і тому регулярно страждають від мізерної вологості.

У разі, коли газон розташований на бідних мікроелементами грунтах і сильно постраждав від відсутності вологи, його відтінок прийняв жовтувато пожухлі колір, має сенс купити добриво, спеціально призначене для відновлення кольору трави.

Існують заходи, що підвищують трав’яну стійкість до посух на грунтах такого типу:
– удобрення фосфором в осінньо-весняний період;
– мульчування поверхневого газонного шару, з метою зниження випаровування вологи.

Найдоцільніше проводити полив трави у вечірні години – за ніч волога вбереться і добре засвоїться не тільки верхівкою рослин, але і їх кореневищами.

Денний полив загрожує високим випаровуванням – вода, що осідає на листках, провокує опіки трави, діючи за принципом лінз.

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин