Рулонний газон

Головна перевага рулонного газону полягає в можливості в найкоротший термін надати красивий вид вашої ділянки після закінчення ландшафтних робіт. При замовленні в нас послуги укладки, Ви отримуєте готовий газон, насолоджуватися яким зможете відразу після укладання, а використовувати активно вже через 1-2 тижні. Якщо Ви плануєте укладати готовий газон самостійно, зверніть увагу на наші рекомендації.

Рекомендації по правильному укладанні рулонного газону:

Існують певні правила укладання рулонного газону та догляду за ним, що гарантують його високі декоративні якості протягом тривалого періоду часу.

Рулонний газон може бути розстелений в будь-який час протягом сезону (кінець квітня - листопад). Головне при цьому - забезпечити ретельний полив.

Рулонний газон краще розстелити в максимально короткий термін, який не повинен перевищувати 72 години з моменту зрізання з поля.

Звичайна схема підготовки грунту для укладання газону така: на зораний і, при необхідності, вирівняний грунт завозиться живильний почвогрунт, виконується його планування і коткування (трамбування).

В якості поживного грунту слід використовувати суміші торфу, піску і родючого грунту - чорнозему, заплавній або звичайною окультуреній садової. При необхідності перед плануванням вносяться комплексні добрива (3-8 кг / сотку, 30-80 г / м2).

Розстил рулонів краще виробляти, розташовуючи їх у шаховому порядку, при цьому ретельно стикуються краю рулонів, шви повинні бути малопомітні.

Укладений газон ретельно проливається водою до «хлюпає» стану, яке підтримується протягом тижня, далі режим поливу потрібно знизити, з огляду на погодні умови.

Перше скошування рулонного газону також має деякі особливості. Воно проводиться не раніше, ніж через 5-7 днів після укладання (після закінчення періоду дуже інтенсивного поливу). Висота зрізу підбирається таким чином, щоб її вирівняти, довжина зрізаної частини не повинна перевищувати 2-3 см.

Режим підгодівлі рекомендується наступний: перші весняні підживлення бажано проводити азотними добривами (сечовиною або аміачною селітрою). Норма внесення - 3-5 кг / сотку.

Рівномірність внесення цих добрив повинна бути дуже високою, так як в великих дозах вони викликають опіки або навіть загибель рослин і, відповідно, лисини, які згодом дуже довго і важко заростають! Частота підгодівлі - 1 раз в 3-4 тижні, залежно від стану газону.

Влітку краще використовувати комплексні добрива, що містять азот, фосфор, калій, а часто і комплекс мікроелементів (азофоска, нітроамофоска, Кемира газонне і ін.). Норми внесення ті ж - 3-5 кг / сотку, 1 раз в 3-4 тижні.

З середини вересня слід виключити азотсодержащие добрива, вноситься фосфор і калій для проведення загартування рослин перед зимою. Вносити краще сірчанокислий калій (2-2,5 кг / кг / сотку) і подвійний суперфосфат (1,5-2 кг / сотку), або спеціальні комплексні добрива (Кемира осіннє). Таких осінніх підгодівлі потрібно зробити дві, останню - до середини жовтня.

Для відновлення нормального травостою, а також для видалення шару дернового повсті, після перезимівлі газону щорічно проводиться його інтенсивна прочищення граблями (віяловими або звичайними, в залежності від стану). При цьому не слід боятися пошкодження газону, так як ця операція стимулює кущіння і інтенсивне зростання. Після весняної прочищення повинна бути проведена підгодівля.

Розміри рулону: ширина: 40 см довжина: 2 м

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин