СЕРВІС

Якщо у вас немає сил і бажання самим боротися з бур'янами, поливати, стригти і підгодовувати, косити, прочісувати, мульчувати або інші садові роботи, цим може зайнятися команда Green Way Можливі різні форми співпраці з нами:

Ми пропонуємо комплексний догляд за садом зі складанням плану та графіка робіт. Відповідно до узгодженого графіка робіт по догляду за садом, і обраним обсягом робіт наші садівники зроблять Ваш сад здоровим, декоративним і привабливим. Оскільки всі сади дуже індивідуальні (так само як і вимоги власників з підтримки декоративності), ми розробляємо персональні програми обслуговування в кожному випадку індивідуально. Якщо у Вас не має необхідності проводити комплексний і систематичний догляд ділянки, то Ви можете замовити разові роботи по догляду за садом, обслуговування газону, обрізку дерев і т.д ..

Також ми можемо розробити для Вашого саду технологічну карту робіт по догляду за рослинами і газоном на 1рік.

  • Загальні роботи по захисту рослин;
  • Агротехніка догляду за газоном;
  • Догляд за декоративними, та плодовими деревами, кущами;
  • Догляд за квітниками, альпінаріями.

У цій програмі будуть вказані всі роботи по догляду, заходи захисту від хвороб і шкідників, препарати, добрива та інші моменти, які потрібно робити в саду. Використовуючи карту, Ви можете виконувати роботу своїми силами, плюс до цього - можливий контроль за станом Ваших рослин нашим фахівцем-дендрологом.

Слід пам'ятати, що ніщо так не псує вигляд будь-якого саду як його недоглянутість. Багато  наших клієнтів вже кілька років довіряють нам свої сади. Ми можемо бути корисними і для Вас і готові взяти на себе всі турботи по догляду за Вашою ділянкою. А Вам залишиться тільки насолоджуватися створеними, доглянутими навколо Вашого будинку ландшафтами! Звертайтеся до нас, ми надамо кваліфіковану допомогу!

Популярні запити

Що робити коли газон змінює колір, перестає рости

Трапляється так, що з часом газонна трава втрачакє свій яскраво-зелений колір, та практично не розте, може колоситися. Можливо виникнення цієї проблеми пов'язане, з недостатністю поживних речовин в грунті, особливо це може спостерігатися у весняно літній періоди. Підкорміть газон стимуляторами росту, в складі якого має бути азот, калій, для відновлення кольору, кореневої системи. Краще підкормлювати рідким азотовмістним добривом, з дуже низькою консентрацією. Старатися не перевантажувати газон, не ходити по ньому, дати йому відійти. Утримуйтесь від обробки газону гербіцидами, та комплексними добривами, щоб не пригнічувати газон. Ці всі заходи можна проводити тільки після повного відновлення газонного покриву. 

Як прораховується сервіс (догляд) ділянки

         Роботи по догляду за ділянкою (сервіс)

Повний комлекс робіт по догляду за ділянкою до 10 соток, із середнім наповненням рослинності, без вартості матеріалів 4 виїзди в місяць складає 4000 тис.грн. Більше 10 соток з великою кількістю рослинності (дерев, кущів) узгоджується по факту на місці.

Комплексні роботи по догляду включають:

- догляд за газонним покриттям: стрижка, аерація, піскування, вичісування, внесення посезонних добрив.

- догляд за зеленими насадженнями: формування, обрізка. Обробка засобами захисту від хвороб та шкідників, внесення добрив.

- догляд за квітниками: прополка, підсадка

 

Роботи виконуються в комлексі, з урахуванням, що ділянка поливається (автополив)

Що робити коли бур'ян на газоні

Якщо до того як посіяти газон, Ви підготували гарно основу, очистили ділянку від бур'янів, обробили гербіцидами, витримали під паром. Тоді не прийдеться приймати серйозні міри для боротьби з ними в поальшому. Звичайно час від часу бур'яни будуть показуватися на газоні, оскільки насіння заноситься вітром, птахами, але не втаких кількостях. В цьому випадку більшість бур'янів не витримують стрижку, і гинуть. Але є такі, що не бояться стрижки, і себе добре почувають на газоні, засмічують його. Таких не званих гостей потрібно виполювати вручну. Якщо ділянка запущена, то прийдеться обробляти гербіцидами вибіркової дії. Але пам'ятайте, що гербіциди потрібно застосовувати на молодому сіяному газоні, не раніше як через 1 рік після посіву, і на рулонному, не раніше як через пів року після укладки дерна.

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин