Дендроплан (робочі схеми)

Майбутній вигляд ділянки з плодовим садом, клумбами і квітниками неможливо створити без ретельного планування посадок. Саме цим в першу чергу і займається ландшафтний дизайнер, коли створює дендроплан ділянки.  Крім того, на ньому зображуються межі ділянки, функціональні зони, будинок, господарські будівлі та доріжки. Це необхідно, щоб здійснити прив'язку рослин на кресленні. Дендроплан необхідний для візуального представлення просторової композиції створюваного ландшафту, а також для здійснення робіт з озеленення. Дендроплан ділянки це основа вашого ландшафту. На дендропланом вказуються всі рослини і їх кількість на підставі дендроплана формується проект системи поливу. Проектувати і монтувати автополив без затвердженого дендроплана - це гроші на вітер. Проект озеленення повинен враховувати такі моменти як освітленість ділянки, розмір і кількість рослин.Також на підставі дендроплана ви можете скласти кошторис озеленення вашої ділянки, тому за звичай на дендропланом наноситься асортиментна відомість. Хоча вона може бути винесена окремо.

Зробити проект ландшафтного дизайну ділянки досить просто, якщо Ви добре розумієтеся в рослинах. Знання дендрології є основним фундаментом при проектуванні дизайну ділянки. Вам необхідно враховувати, які рослини можуть добре рости на вашій ділянці з урахуванням освітленості, типу грунту, особливостей залягання грунтових вод.

Також важливим фактором є підбір рослин між собою. Враховувати те, де у Вас світло, тінь і півтінь, це для рослин дуже важливо. Кожна рослина має свої вимоги до вологості грунту, потрібно завжди враховувати які рослини посухостійкі, які вологолюбні. Пам'ятайте, професійно розроблений проект озеленення Вашої ділянки , стане не просто красивою картинкою, але і буде запорукою здорового росту цих рослин і спростить догляд за ними в майбутньому.

Краса. Ми не одноразово стикаємося з тим, що для одного замовника красиво, то іншому взагалі не подобатися. У кожного свій смак, і кожен підбирає для себе відповідно до свого внутрішнього світу, і при цьому кожен матиме рацію. Якщо не можете зрозуміти що хочете, пошукайте фото красивих ландшафтів в інтернеті, але пам'ятайте, що не всі вони правильно складені і не всі будуть добре виглядати на вашій ділянці. Але це допоможе наштовхнути Вас, на розуміння того, чого ви хочете. 

На стадії «Робочої документації» обов’язково мають бути генеральний план (після внесення всіх поправок і доопрацювань), дендроплан (креслення з детальним описом видів рослин), розбивочний план або схема розміщення доріжок, майданчиків, малих архітектурних форм, водойм, та план озеленення або посадкове креслення (схема прив’язки елементів озеленення). Окрім цього, розширений ландшафтний проект повинен містити додаткові креслення (плани): мережі освітлення, вертикального планування, системи автоматичного поливу, дренажної системи, відводу дощових вод тощо.

Розділи Ландшафтне проектування

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин