Ескізне проектування

Ескізне проектування - перша і, мабуть, найбільш важливіша стадія ландшафтного проектування. На цій стадії можна розглянути різні варіанти майбутнього вигляду території, ретельно все перевірити і узгодити і вибрати один самий цікавий варіант, над яким і буде йти вся подальша робота з озеленення та благоустрою. 

Ескізне проектування припускає активну участь у роботі замовника ландшафтного дизайну. Саме на його вимоги, побажання та смаки головним чином орієнтуються розробники ескізного проекту ландшафтного дизайну. Дизайнер дає замовникові консультації та поради, обговорює з ним спільне бачення майбутнього ландшафту та конкретні деталі, пропонує йому різні варіанти ескізів, але вирішальне слово на даній стадії, як правило, залишається за замовником. 

Саме замовник вибирає тип рослинності, яка повинна переважати на території озелення, стиль майбутнього саду, парку та інших зелених насаджень, а також характер малих архітектурних форм, декоративних композицій, садових меблів та інших елементів оформлення ландшафту. 

Задача дизайнера на етапі ескізного проектування - сумістити вимоги і бажання замовника з реальними можливостями території - її рельєфом, освітлення, будовою грунтів і характером зволоження. Так, від вихідного стану рельєфу залежить необхідність його вирівнювання або навпаки, створення штучних височини та поглиблень, а також можливість використання в дизайні природних нерівностей рельєфу.

 Результатом вивчення всіх аспектів, а також і з розряду інших - складається загальна концепція ландшафтного дизайну території. На її основі розробляються документи, які показуються замовнику для проміжного та остаточного узгодження. До числа цих документів відносяться: Форескіз, який являє собою план ділянки з поділом на функціональні зони. Перспективні зображення основних видових точок, що дають уявлення, як територія буде виглядати при огляді з найбільш ефектних точок. Композиційні ескізи, тобто малюнки де створені декоративні композиції, малі архітектурні форми, вписані в ландшафт. А головна мета таких ескізів - дати замовнику загальне уявлення про концепцію та стиль майбутнього ландшафтного дизайну. Комп'ютерні ескізи в 3D, які дозволяють заздалегідь побачити в і достовірно оцінити, як буде виглядати територія після завершення усіх робіт на місцевості. 

Розділи Ландшафтне проектування

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин