Фітодизайн

Будь-які рішення з озеленення інтер'єрів, це сміливий крок. Турбота про своє здоров'я і здоров'я оточуючих це дуже важливий момент у житті кожної людини.

Таким чином здійснюючи озеленення в квартирі і в офісі, віддаючи перевагу живим рослинам, а не муляжів, ми піклуємося про здоров'я. Ми пропонуємо озеленення інтер’єрів використанням сучасних технологій і досвідчених фахівців.

В озелененні приміщення дуже багато плюсів:

Користь для здоров'я. Ні для кого не секрет, що проводити час на свіжому повітрі важливо. Але коли це неможливо через роботу, наприклад, чому б не принести джерело повітря додому або на роботу? Озеленення інтер'єру будинку практичне і здорове рішення сучасного світу.

Підвищення вологості приміщення. У деяких офісах повітря дуже сухе, а для підтримки оптимального рівня вологи допомагають живі рослини.

Зниження шуму. Живоплоти в офісі зменшують рівень шуму і допомагають налагодити комфортне середовище для роботи співробітників.

Кожне приміщення озеленяється індивідуально, підбирається асортимент квіткових рослин. Озеленення інтер'єру будинку дозволяє зробити його неповторним! Для цього потрібно визначитися - що ж це буде? Квіткова оранжерея або кілька маленьких композицій? А може і зовсім зональне розділення в офісі?

Розділи Озеленення інтер’єрів

Озеленення інтер’єрів

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин