Зимові сади

Зимовий сад, з його тропічними вічнозеленими рослинами, може стати прекрасним варіантом з настанням сірих осінніх днів, коли нам так хочеться знову відчути себе в оточенні зелені і насолодитися ароматами чудових квітів.

 На сьогоднішній день асортимент рослин для зимового саду досить великий, щоб задовольнити потреби найвимогливіших замовників. У продажу є досить великий асортимент необхідної рослинності. Часто користуються попитом гарно квітучі  рослини: азалія, сенполія, гібіскус, жасмин, антуріум і спатифиллум. Існує багато рослин з декоративною кроною: калатея, кротон, шеффлера, бегонія, юка, диффенбахія. Є рослини тіньовитривалі для саду з північної, північно-східної сторони і світлолюбні, стійкі до підвищених температур, призначені для розташування в приміщеннях з південною експозицією вікон.

Фахівці нашої компанії допоможуть вам підібрати необхідний асортимент рослин, щоб вони добре себе почували у вас вдома і змогли зберегти свою привабливість тривалий час.

Стилістика внутрішнього озеленення може бути традиційною, схожої зі стилями в ландшафтному дизайні. Часто зимовий сад робиться в японському стилі, з використанням відповідних рослин, меблів і скульптури. Популярні класичні сади у французькому і англійському стилі.

Але мало створити зимовий сад, озеленити балкон або підвіконня. Потрібно ще забезпечити рослинам правильний догляд. Тут слід звернути увагу на освітлення: для великих садів встановлюється спеціальне освітлювальне обладнання, використовуються фітолампи. Сад оснащується системою клімат контролю, яка покликана забезпечити необхідну вологість і температуру. І звичайно, щоб рослини були завжди красиві і здорові, потрібно проводити регулярні оздоровчі заходи. Це пересадка підросли рослин у великі ємності, обрізка і формування крони, видалення відмерлих частин (листя і квітів), підгодівля добривами, боротьба з шкідниками і хворобами.

Ми із задоволенням допоможемо Вам створити і зберегти зимовий сад, в якому ви зможете проводити години відпочинку з сім'єю і друзями, насолоджуючись спокоєм і чистим повітрям, просоченим ароматами рослин.

Розділи Озеленення інтер’єрів

Озеленення інтер’єрів

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин