Облаштування підпірних стінок, терас

Не завжди трапляються ділянки, для розбивки саду, коли мають рівнний рельєф. Іноді доводиться мати справу і з ділянками на схилі, які не дуже зручні для озеленення і використання. В цьому випадку круті схили замінюють системою терас - прямими широкими уступами-ступенями, вертикальні косини яких закріплюють підпірними стінками, що запобігають обвалення, зсувів грунту. Для наших фахівців зробити терасування ділянки, розрахувати висоти, які матеріали можуть бути при цьому використані, не має абсолютно ніяких проблем.

Будь-яка підпірна стінка складається з наступних частин:

Фундамент - частина стіни, яка знаходиться під землею і приймає на себе основне навантаження від тиску грунту.

Тіло - вертикальна частина конструкції (власне стінка).

Дренаж - водовідведення, необхідний для посилення міцності стінки

Розрахунок підпірної стінки

На підпірну стіну діє тиск грунту, тому вона повинна бути спроектована таким чином, щоб чинити опір цьому тиску. Якщо ж не звернути увагу на правильний розрахунок, то є велика ймовірність крену і обвалення грунту разом зі стіною.

Влаштовуються підпірні стінки з таких матеріалів як: дерево, бетон, каміння, цегла, габіонів (каміння в сітці)

Для озеленення терас, уздовж верхнього краю стінки можна висадити сланкі рослини, що мають звисаючі стебла, які будуть частково прикривати вертикальні поверхні стінки. Терасу можна прикрасити маленькими клумбами, або групами низькорослих декоративних хвойних видів . Дуже красиво виглядає тераса, обвита, наприклад, фіолетовим клематисом, поруч з яким невеликі клумби з помаранчевими квіточками, наприклад, календулою. Терасу зазвичай прикрашають квітковими композиціями, як правило, з невибагливих рослин і квітів. Як і на звичайних клумбах, головне добре підібрати поєднання кольорів по забарвленню і за часом цвітіння. На схилах тераси найкраще висаджувати чагарники, які будуть утримати грунт.

Розділи Роботи по благоустрою території

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин