Посадка крупномірів, декоративних рослин

Посадка крупномірів, декоративних рослин

Гарно, професійно висаджені плодові та декоративні дерева на ділянці, подарують Вам масу приємних вражень, у будь-яку пору року сад радуватиме своєю особливою красою. Сучасна технологія посадки крупномірних дерев дозволяє за один сезон перетворити ділянку в доросий сформований ландшафт.

Облаштування ділянки великими сформованими рослинами - це, поза всяких сумнівів, дуже трудомісткий, але найбільш швидкий і ефективний спосіб прикраси території вашого заміського будинку. Якщо садити саджанці, то Вам доведеться чекати багато років, перш ніж з них виростуть повноцінні дерева.

Роботи з посадки крупномірів можна проводити протягом всього року, але бажано садити їх в зимовий період. Мотивується це тим , що в цей час року дерева в стані "сну", тому їх можна абсолютно безболісно перевозити разом з промерзлою грудкою землі. Посадка крупномірів відбувається поетапно. Починається з пересадки в розпліднику, після чого здійснюється транспортування дерев. При необхідності їх обробляють додатковими засобами і роблять обрізку. Висаджувати дорослі екземпляри потрібно тільки з грудкою рідної землі, тому що їм необхідна  коренева система яка повністю сформувалася і розрослася. Викопувати крупномір потрібно дуже акуратно, намагаючись не завдати корінням сильних пошкоджень. Професійно комувати після викопування, для нерозпадання землі при транспортуванні до місця посадки.

Посадка декоративних рослин - дуже відповідальний момент благоустрою ділянки, коли виконується озеленення. Тільки професійні знання і вміння фахівців допоможуть перетворити його у квітучий оазис, що милує око і викликає захоплення. Від правильної посадки дерев і чагарників залежить їх приживання і подальше існування. Чітке дотримання технологій, плюс врахування індивідуальних екологічних вимог кожного виду рослини - ось алгоритм нашої роботи. Тут важливо не випустити з уваги темпи росту і потенційні розміри сусідніх рослин, інакше незабаром постане питання про їх пересадження через диспропорцію. Порушення правил посадки може призвести до загибелі рослин, навіть якщо вони спочатку, здавалося б, прижилися. Словом, існує безліч агротехнічних тонкощів, які знають і використовують, коли виконують озеленення, наші фахівці. Ціни тут...

Розділи Озеленення

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин