Пояснювальна записка

Пояснювальна записка до ландшафтного проекту відображає концепцію його дизайну. У ній описується загальний стиль ділянки, його «сюжет», який ліг в основу всіх робіт з благоустрою. Наприклад, якщо головна мета проекту - створити атмосферу затишку, то відповідно в ескізному проекті будуть переважати плавні лінії, рослини будуть створювати затишні куточки, де можна побути на самоті, а колірна гамма буде витримана в соковитих зелених і ніжних тонах. Якщо ж в будинку буде жити велика сім'я, концепція може мати на меті створити «казкове» простір для дітей з безліччю стежок, цікавих куточків, спортивних майданчиків, пісочниць і т.д.

Тобто кожен пункт в дизайнерському проекті не випадковий і в пояснювальній записці пояснюється, чому доріжки і альтанки розташовані саме таким чином, обґрунтований вибір рослинності, матеріалів. 

Інформація в пояснювальній записці до ландшафтного проекту

Пояснювальна записка до проекту  - це не просто детальний перелік всіх елементів ландшафтного дизайну, а й інструкція по втіленню кожного пункту в життя, опис його властивостей і особливостей догляду. Наприклад, якщо проектом передбачена живопліт, фахівець ландшафтної компанії вкаже ціль її посадки, довжину і ширину насаджень, рослинний склад, оптимальний час для її висадки, спосіб посадки, який дозволить прижитися рослинам на ділянці. А також повну інформацію щодо подальшої експлуатації: терміни стрижки, обробці регуляторами росту, підбір добрив, опис дрібних деталей по догляду.  Тобто пояснювальна записка до проекту благоустрою території, це ще і докладна інструкція для виконавців проекту і тих, хто буде згодом доглядати за результатами «перетворення» ділянки. Оскільки репутація професійного дизайнера - це не тільки краса створеного образу, але і його практичність, комфорт і довговічність.

Розділи Ландшафтне проектування

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин