Система автополиву Rain Bird

Затишний сад з альтанкою, зелений газон з водоймою, квітучі клумби, город, що радує рясним врожаєм - володарем всього цього ви можете стати, якщо купите шматочок землі. Однак природні володіння вимагають догляду і уваги. Якщо перший час ви будете отримувати задоволення від перебіжок з відром для зрошення насаджень, то з часом вам такий обов'язок набридне. Це нормально. Рано чи пізно, будь-якого землевласнику приходить в голову думка, що з подібною місією чудово впорається система автоматичного поливу, в нашому випадку - Rain Bird

Автоматичний полив є найсучаснішим, ефективним і економічним методом поливу рослин. Правильно підібраний полив гарантує бездоганну якість ваших насаджень.

Автоматичні системи поливу дозволяють виконувати зрошення ділянки більш якісно і професійно, ніж при ручному поливі. Конструкція системи передбачає найбільш оптимальний і точний об'єм поливу, як газону, так і зелених насаджень. Робиться це через те, що кожна рослина має свою норму поливу. Крім того при автоматизованому поливі, за допомогою спеціальних датчиків ведеться постійний контроль швидкості вітру, температури і кількості випавших атмосферних опадів. Всі ці дані обробляє мікропроцесор контролера і додатково регулює норму поливу. Запрошуємо скористатися, і переконатися, що автополив потрібен!

Розділи Роботи по благоустрою території

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин