Система освітлення

Приємне світло в альтанці або ліхтарики уздовш доріжок у вечірню пору можуть перетворити денний вигляд ділянки, і створити зовсім іншу атмосферу в темний час доби. В ідеалі світло в ландшафтному дизайні продовжує стильовий задум, але при цьому ще й виконує суто утилітарні функції: освітлення під'їздів до будинку. Схема освітлення в ландшафтному проекті - досить складне технічне завдання, впоратися з якою під силу професіоналам компанії «Green Way». Залежно від цілей, фахівці підберуть вид освітлення на ділянці. Так, найбільш поширеним є функціональне освітлення, тобто світло використовується просто для того, щоб висвітлити територію. 

Особливою перевагою користується декоративне освітлення, яке перетворює сад в театральну сцену, де освітлювач вмілими штрихами «вириває» з темряви альпійську гірку, м'яко підкреслює красу водойми або затишок альтанки.

План освітлення ділянки. Підбір світильників

Вибираючи тип світильників, їх розташування, висоту установки, фахівець орієнтується на зручність, світло не повинно сліпити очі, тому найчастіше ліхтарі розташовані на висоті не менше трьох метрів, і підбираються відповідні лампи. 

Також дизайнер не забуває, що в день ??світильники перетворюються в елемент архітектури, тому вони повинні гармонійно вписуватися в дизайн ділянки. Грамотний підхід до освітлення дозволить не тільки уникнути технічних накладок, але і поширених помилок у освітленні. Наприклад, коли занадто яскраве освітлення перетворює ніч на ділянці в день або окремі об'єкти підсвічені настільки яскраво, що руйнується вся концепція присадибної ділянки. Також правильне освітлення на ділянці не повинно заважати мешканцям будинку.

Розділи Роботи по благоустрою території

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин