Вертикальне планування (земляні роботи)

Вертикальне планування територій полягає в обробці поверхні території з метою знімання існуючого на ній рельєфу і включає такі земляні роботи, як зріз пластів землі не родючого грунту, дернини та підсипка родючого ґрунту, пом'якшення природного рельєфу. Підсипка, і планування родючих грунтів сприяє кращому росту деревних, і трав’яних груп, також покращується структура існуючого на ділянці грунту.

Планування території може бути в одній площині, з невеликими ухилами для стоку води, а також в декількох площинах (терасування). 

У випадку, якщо проектується багаторівневий рельєф, при плануванні території організовуються спеціальні додаткові заходи та конструкції - підпірні стіни, що дозволяють масам грунту тримати єдину, задану ландшафтним дизайнером форму. Ще можуть підсажуватися рослини для закріплення схилів.

При плануванні території ділянка попередньо очищається від габаритного сміття, пересаджуються дерева та кущі, видаляється рослинність. Потім знімається родючий шар грунту. Після проведення підготовчих робіт проводиться вертикальне нівелювання майданчика.

Заздалегідь влаштовуються траншеї  для прокладання підземних комунікацій (дренажні системи).

Перетворення рельєфу здійснюється шляхом підсипання або зрізки ґрунту для використання ділянки в ландшафтному дизайні для формування нових рослинних груп.

Роботи проводяться на невеликих ділянках в ручну, а на великих механізованим способом (із задіянням спецтехніки).

Надлишки розробленого грунту підлягають вивезенню  з тетиторії, обо підсипку в незинах.

Вертикальне планування території повністю відповідає вимогам інженерного благоустрою території. 

Розділи Роботи по благоустрою території

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин