Візуалізація 3D художня розробка окремих груп

Візуалізація ландшафтного дизайну - це проектування ділянки, та окремих елементів в 3-D форматі і можливість замовнику на фото  побачити майбутній результат озеленення ділянки. Далеко не кожна людина має гарне просторову уяву. Ще менше людей володіють достатніми знаннями декоративних рослин. А на практиці, перш ніж віддати ландшафтного дизайнера гроші, клієнт повинен чітко розуміти, як буде виглядати його двір після реалізації всіх робіт. 

Переваги 3-D зображень. Їх багато. Можна чітко побачити всі закутки саду. Зробити віртуальну прогулянку по ньому. З будь-якої точки господар бачить свій ландшафтний дизайн: вид з вікна, альтанки, хвіртки, доріжки. У різний час доби освітлення сонцем різний. Рослини живі, ростуть і збільшуються в розмірах. Замовник оцінює перспективу розвитку саду

Крім рослин 3-D графіка дає можливість розробляти перепади висоти, МАФи, водойми, підпірні стінки, дитячі майданчики, лавки і т.д. Коректно їх розміщувати на території. Об'ємний вид ділянки заворожує, полегшує уявлення про цілісність у ландшафтному дизайні. Компанія  Green Way професійно втілює проект ландшафту. З огляду на всі характеристики рослин, моменти їх компонування і умов сприятливого розвитку. Реалізація відбувається відразу в тривимірному форматі. Замовнику не потрібно переплачувати за кожну видову точку. Та й вартість проекту ландшафтного дизайну в рази менше. З питань реалізації звертайтеся в нашу компанію і отримаєте результат кращий ваших очікувань.

Розділи Ландшафтне проектування

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин