Влаштування дренажу, відвід дощових вод

Якщо Ви хочете, щоб на ділянці було чисто і сухо, щоб фундамент вашого будинку не піддавався впливу вологи, не руйнувався, щоб не було калюж і дискомфорту - тоді Вам обов'язково потрібний дренаж. Організація поверхневого водовідведення-дренажу – один з головних завдань при будівництві ділянки з використанням ландшафтних робіт.

Здавна лінійне водовідведення, дренаж, довів свою необхідність і ефективність. Дренаж удосконалювався з розвитком інженерних технологій і пройшов шлях від стічних канавок вздовж вулиць і будинків, до модульних систем водовідведення.

Дощова вода, що стікає по ринвах на бруківку навколо будинку, може зіпсувати фундамент, затопити гараж, зібратися в калюжі в самих невідповідних місцях і заподіяти інші неприємності, а впоратися з нею саморобними жолобами та іншими підручними засобами, по-перше, важко, а по-друге, вони зіпсують вигляд ділянки. У всіх цих випадках і необхідний дренаж ділянки за допомогою лотків, каналів, решіток, дощоприймачів, пісковловлювачів і т.п.

Дренаж вирішує не тільки такі проблеми, як організоване відведення дощових стоків у дренажну систему. Організоване відведення дощових стоків запобігає проникнення води через прилеглі грунтові води в підвальні приміщення будинку.

Існують два основних способи збору води - лінійний (для протяжних ділянок території) дренаж і точковий (для локальних стоків, наприклад, з водостічних труб) дренаж.

Не забувайте! Дренаж будинку робиться першочергово! Етапи роботи з благоустроєм та укладанням бруківки робляться після.

Дренаж  ділянки

Дренаж - це система штучних каналів, що призначена для відводу дощових й збору ґрунтових вод. Для будь-якого заміського будинку із присадибною ділянкою дренажна система має величезне значення. Дренаж будинку запобігає застоюванню води на ділянці. А надлишкова волога, як відомо, впливає на ґрунт: почнуть боліти дерева, рослини перестануть рости, ґрунт буде дуже перезволожений. Взагалі, для нормального росту рослин необхідно, щоб ґрунтові води проходили не вище одного метра від поверхні. У деяких випадках за допомогою засипання ділянки додатковими шарами ґрунту можна штучно понизити рівень ґрунтових вод.

Розділи Роботи по благоустрою території

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин