Влаштування газонів

Що може бути краще, ніж дивитися на свою ділянку і бачити соковиту зелену газонну траву. Газонна трава є найважливішим елементом декоративного оформлення присадибної ділянки. Трава служить відмінним фоном для чагарників, дерев і декоративних квіткових груп. Зелений фон газонів заспокоює і врівноважує колоритну різноманітність.

 Газон - це основа будь-якого саду, адже в саду може не бути навіть чагарників, але газон там бути зобов'язаний .На сьогоднішній день існує два основних способи створення газонного покриття: шляхом посіву та шляхом дернування (рулонний). Кожен з способів має свої переваги і недоліками. Тому, який з них застосувати для озеленення ділянки, доводиться вибирати, виходячи з фінансових можливостей і власних уподобань.  Засіваючи газон, ми отримаємо майже ідеально рівне і рівномірне трав’яне покриття. Але для цього потрібен певний період часу. При використанні рулонного газону Ви маєте змогу отримати оксамитовий зелений килим в найкоротші строки. У такому випадку Ви отримуєте готове трав’яне покриття, по якому відразу можна ходити.

Ісують такі типи газонів:

  • Звичайний
  • Партерний
  • Спортивний
  • Мавританський

Якщо газон Вам потрібен не тільки для краси, але й для того, щоб його можна було інтенсивно експлуатувати , тоді варто влаштувати звичайний газон. Такий газон не зіпсується, якщо за ним не дуже вміло доглядати або на деякий час залишити без догляду.

Партерний - газон він переважає над усіма іншиим газонами завдяки своїм декоративним властивостям. Зазвичай його влаштовують в парадних частинах саду, де ним можуть милуватись усі прохожі, але ходити по ньому можна лише у виключних випадках, бо він не переносить витоптування. Цей вид газону створюється з найкращих сортів трав.

Спортивний - газон для спортивних майданчиків або місць, які часто підлягають навантаженню. Такий вид газону має високий рівень стійкості, до витоптування та швидкого відновлення через вміст у ньому трав з широкими та міцними пагонами, які утворюють щільну дернину. Його варто засівати біля будинку, адже на такому газоні приємно і корисно проводити час або просто пройтися ним.

Мавританський газон являє собою яскраву мальовничу галявину, з низькорослих і квітучих трав, милуватися якою будете протягом всього літа. Такий вид газону влаштовують переважно в місцях, що наближені до природного ландшафту. Цей газон коситься один раз у вегетаційний період, після закінчення цвітіння.

Щоб газон з ранньої весни і до пізньої осені чарував погляд смарагдовим оксамитом, довірте всі операції з влаштування і догляду за ним команді Green Way. Ми створюємо газони, як посівом насіння, так і методом укладання готового рулонного газону (дерна). Завжди раді в кваліфікованій допомозі!

Переглянути ціни на роботи по газону

Розділи Озеленення

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин