Влаштування мощення з бруківки, тераси

Дорожньо-стежкова мережа (доріжки і майданчики) є одним з найважливіших елементів упорядкованого ландшафту. Вона утворює структуру саду на довгі роки і визначається ще на стадії проектування ділянки, тому до її влаштування потрібно віднестись особливо відповідально. Доріжки можуть бути виконані як у ландшафтному, так і регулярному стилі.З практичних міркувань (зручності, переміщення чи паркування) при цьому намагаючись надати покриттям якомога естетичнішого і декоративного вигляду.

Для благоустрою під’їзних доріг, пішохідних доріжок і майданчиків використовується біля двох десятків видів покриття. Вони розподіляються на природні та штучні.

Використовують різновиди природного каменю, м’які матеріали(галька, щебінь, пісок) доцільні для створення насипних доріжок між квітниками. Поширені покриття з бутового каменю, клінкерної цегли, бетонних плит і дерев’яних стилів (шашок). А також такий вид твердого покриття як тротуарна плитка (бетонна чи керамічна), що використовується для мощення садових доріжок, доріг, що проходять через парадну частину і майданчиків для відпочинку. Велика кількість різноманітних фактур і кольорів дає змогу створити унікальний живий простір і задовольнити будь-які потреби замовника.

Звернувшись до команди «Green Way» за виконанням робіт з облаштування дорожньо-алейної мережі Ви отримаете як висококваліфіковану дизайнерську роботу, так і якісний підбір матеріалів мощення та виконання.

Розділи Роботи по благоустрою території

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин