Влаштування водних споруд

Мелодійне дзюрчання струмка, гучні каскади водоспадів, веселі бризки фонтанів або тихий замріяний ставочок з рибками і, немов восковим, лататтям - все це може прикрасити Ваш чудовий сад. Ми професійно спроектуємо й втілимо в життя водойми, які гармонійно впишуться у будь-який архітектурно-ландшафтний ансамбль.

Демонструючи красу води, використовуючи її здатність відбивати багато світла, можна оптично збільшити простір. Правильний вибір розмірів і типу водойми, вдале розташування на ділянці, цікаве оформлення декоративними рослинами допоможуть підкреслити всі переваги ландшафту.

Водойми створюються на основі ретельних розрахунків. Вибір необхідної біологічної та механічної фільтраційної системи, насосного устаткування, системи підсвічування водойм, підбір водяних і прибережних рослин для декорування - з усіма цими завданнями успішно справляються наші фахівці. Сучасний ринок пропонує для влаштування чаш водойм два типи матеріалів - це готова пластмасова форма, і плівка EPDM. Ми використовуємо гідроізоляційну бутилкаучукову плівку EPDM (США). Вона спеціально розроблена для водойм, і забезпечує надійну і довговічну гідроізоляцію як бетонованих, так і ґрунтових водних резервуарів.

Використання сучасних технологій, високоякісного обладнання, матеріалів та аксесуарів відомих виробників, дозволяють максимально швидко облаштовувати водойми, покращувати якість обслуговування і зберігати саму воду в них завжди чистою та прозорою.

Фонтани різноманітні стильові рішення дозволяють ефектно доповнювати концепцію ландшафтної композиції. Сучасний ринок представлений готовими стаціонарними і занурюваними фонтанами досить простими у використанні і не потребуючими особливого догляду.

Водоспади через постійно падаючу воду, що створює заглибини в місцях падіння і викликає постійну вібрацію всієї конструкції, можуть влаштовуватися не у всіх водоймах. Але якщо Вам пощастило прикрасити свій сад таким дивом, то на берегах і скелястих виступах просто необхідно висадити гарні альпійські та гірські рослини. Тоді у Вашому саду заграє всіма звуками справжній гірський водоспад.

Штучні струмки, декоровані різними природними матеріалами (каміння, ґрунт, гравій, рослинність) під природні струмки не вимагають багато місця для розміщення і підходять для найменших садків. Струмки чудово виглядають на окремих рівнях ділянки, але особливо ефектно - на схилах. 

Каскади утворюються з кількох окремих невеликих водойм, розташованих на різних рівнях. Вода, що мелодійно переливається з верхньої водойми в нижню, нагадує про вічний рух життя. Оптимальний варіант для влаштування каскадів - природний схил ділянки.

 

Розділи Роботи по благоустрою території

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин