Обрізка плодових, декоративних дерев, загальн роботи по догляду

Ви бажаєте бачити свою присадибну ділянку красивою і пишно-квітучою з ранньої весни до пізньої осені? Тоді Вам потрібно попіклуватися про правильну обрізку (стрижку) плодових, декоративних рослин.

 Дотримувати та проводити кожного року такі заходи як: обрізку, формування, очистку крони плодових та декоративних дерев. Розрізняють такі види обрізки: формуючу, санітарну, омолоджуючу. У зимку на прикінці січня- у лютому починається обрізка дерев. Насамперед  обрізаються ті плодові дерева, які віддали свій урожай, молоді краще восени. Декоративні дерева та кущі формуються підрізаються, восени-весна створюються наявні топіарні форми або формуються нові, ступінь обрізування, стрижки залежить від виду дерев, кущів їх віку і стану крони. Виконуємо формувану стрижку бонсаїв з хвойних та листяних видів рослин. Щоб сад добре плодоносив, і щоб його менше вражали шкідники та хвороби, плодові-декоративні дерева потрібно вчасно, і найголовніше правильно обрізати. Про це знає кожен досвідчений садівник. Однак виконувати цей агротехнічний захід потрібно вкрай обережно, плодоношення і довголіття плодових дерев часто залежить від того, хто і як часто їх обрізає.

Варто пам'ятати, що обрізання не підвищує, і навіть трохи знижує валовий урожай з дерева. Однак якість плодів стає більш високою. Збільшується розмір і якість плодів, вони менше обпадають і ушкоджуються шкідниками, стають більш яскравими і соковитими.

Обробляються рослини засобами захисту, від шкідників та збудників хвороб (поверхнева, і підкоренева обробка). Підкормка органічно-мінеральними добривами, мульчування пристовбурового простору, рихлення, для кращого засвоєння добрив, вологи. В плодових деревах захист кори вапном (побілка)

Розділи Догляд за садом

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин