Застосування систем автоматичного зрошення

Устаткування для автоматичного поливу дозволяє забезпечити надходження води в необхідному обсязі і створити максимально комфортні умови для вегетації рослин, не вимагаючи при цьому щоденної участі людини. Досить підключити і виконати первинне налаштування системи автополиву, і в подальшому вона буде працювати автономно, а ви зможете звільнити час для інших занять.

Крім ваших сил і часу, система автоматичного поливу дозволяє заощадити воду і, як наслідок, гроші за рахунок оптимізації часу поливу і обсягу витрат води для всіх рослин на ділянці.

Переваги системи автополиву в порівнянні з іншими способами, наприклад, поливом з шланга, очевидні. В першу чергу варто відзначити більш рівномірний розподіл води по ділянці, якого складно домогтися при поливі вручну. Крім того, можна запрограмувати оптимальний час поливу різних частин ділянки - вечірні, нічні або ранкові години, коли вода на листі не приведе до сонячних опіків.

Зазвичай полив ділянки ведеться по частинах для зниження навантаження на водопровід. При грамотному плануванні і правильному встановленні системи можна налаштувати свої режими поливу для різних зон ділянки з урахуванням рослинності. Дощовики також підбираються залежно від типів рослин - трава, чагарники, дерева.

При створенні системи автоматичного поливу проводиться три стадії робіт:

- Проектування

- Будівельно-монтажні роботи

- Пуско-налагоджувальні роботи

Розглянемо першу стадію - проектування.

Проектування є першою найважливішою частиною, основою будівництва системи автоматичного поливу. Проектується система на підставі дендроплану. Після закінчення етапу проектування у нас буде на руках проект і тільки тоді будуть відомі необхідні дані: розставлені дощовики, кількість матеріалів і устаткування, підібрано насосне обладнання, визначена вартість обладнання, матеріалів і будівельно-монтажних робіт.

В наш проект входить:

1. Пояснювальна записка в обсязі:

1.1. Опис застосовуваного зрошувального обладнання

1.5. Калькуляція вартості матеріалів та будівельно-монтажних робіт

2.Схеми поливу

2.2. Схема розміщення дощовиків - для підрахунку кількості дощовиків;

2.3. Схема трубопроводів по зонам - для підрахунку довжини труби, необхідної для розведення трубопроводу по зонам поливу;

Друга стадія - це будівельно-монтажні роботи.

1. Земельні роботи-проводяться як на ділянці вільному від озеленення так і на вже існуючому газоні (викопування і пошарова викладка грунту, після монтажу системи - пошарова засипка з трамбуванням);

2. Збірка системи трубопроводів - проводиться в уже прокопали траншеях і полягає в стикуванні системи труб сполучними фітингами.

3. Установка зрошувального обладнання-проводиться в суворій відповідності з правилами монтажу за рекомендаціями виробника.

4. Прокладка і підключення керуючих кабелів - виконується відповідно до Правил улаштування електроустановок.

5. Монтування насосного обладнання - одне з найважливіших видів монтажу. Виконується відповідно до правил улаштування електроустановок. 

Третя стадія - це запуск системи.

На даній стадії проводиться пробний запуск системи, з метою виявлення можливих дефектів матеріалів і монтажу, налаштовується насосне обладнання і його пускова ланцюг, налаштовується контролер; коригуються радіуси і сектора поливу. Робота системи демонструється Замовнику і здається в експлуатацію.

Автоматична система поливу вимагає сервісного обслуговування відповідно до правил експлуатації систем автоматичного поливу (чистка форсунок, фільтрів, перепрограмування в разі потреби контролера, сезонні консервація і розконсервація).

Переваги автоматичної системи поливу Rain Bird

Ціни на обладнання мінімальні, так як ми працюємо з оптовими складами.

Ми інсталюємо повні комплекти обладнання.

Після завершення роботи ми надаємо схеми Вашої системи поливу.

Після інсталяції системи ми завжди надаємо гарантійне обслуговування системи.

Ми виконуємо сервісне обслуговування як разово, так і в абонементному (постійному) режимі.

Розділи Роботи по благоустрою території

Замовте виїз на ділянку прямо зараз,
та отримуйте знижку 20%

Ми вам перетелефонуємо
на протязі 24 годин